Erotyka indyjska. Anangaranga, Samudrika, Tantra Asana

Wydawnictwo: Arcanus
838807900X
życie seksualne, Indie

Anangaragna (Arena miłości)Popularniejszy od ..Kamasutry" podręcznik sztuki miłości, który uczy w jaki sposób osiągnąć maksimum rozkoszy obojga kochanków w pożyciu seksualnym Samudrika Starożytna hinduska sztuka przepowiadania ze znaków ciała, wyglądu narządów płciowych i mapy dłoni szczęścia, niepowodzeń i długości życia. Tantra asana Droga do wyzwolenia w zbiorowych rytuałach tantrycznych...

Anangaragna
Samudrika
Tantra asana
Droga do wyzwolenia w zbiorowych rytuałach tantrycznych energii seksualnej prowadzącej do kosmicznego połączenia z bóstwem w czasie miłosnego zespolenia.

źródło opisu: http://arcanus.pl/

źródło okładki: http://arcanus.pl/