Sałatki warzywne

Wydawnictwo: Astrum
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

To zbiór ponad 250 przepisów na wyśmienite, aromatyczne, wyszukane w formie i doskonale zestawione pod kątem wartości odżywczych sałatki. Proponowane warzywne kombinacje można serwować osobno, jako przekąski lub cenne uzupełnienie dań głównych. Bez względu jednak na to, jak je podamy, jedno jest pewne zawsze wzbudzają entuzjazm, zawsze jako pierwsze znikają ze stołu i zawsze ich mało.

eduko7 | 2016-07-03
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 24 czerwca 2016

Ciekawe połączenia, eksplozja smaków i kolorów. Proponowane kompozycje mogą stanowić uzupełnienie innych dań, ale mogą też nr 1 w menu. Jedne z nich można przygotować w każdej porze roku, inne mają charakter sezonowy. Dla początkujących cennym rozwiązaniem jest informacja o wartościach odżywczych poszczególnych sałatek.

Anna | 2016-07-09