Wybrane problemy bezpieczeństwa państw, narodów oraz społeczności lokalnych na progu XXI wieku

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu im. Angelusa Silesiusa
Regalia

Autor uwzględnił podstawowe problemy bezpieczeństwa państwa, narodów oraz społeczności lokalnych na początku XXI wieku, omówił uwarunkowania polityki bezpieczeństwa, militarne i pozamilitarne zagrożenia bezpieczeństwa, sposoby i metody przeciwdziałania zagrożeniom lub ograniczania ich negatywnych skutków w sferze militarnej, społecznej, ekonomicznej, politycznej oraz kulturowej.

źródło opisu: Przypis.

Paweł Owszanicki | 2016-11-19