Jak przetrwać : katastrofę, wypadek, chorobę

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poznać i zrozumieć człowieka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
literatura faktu
Oliwia

Sportowcy pokonujący ograniczenia ludzkiego organizmu. Niepełnosprawni, cieszący się życiem bardziej niż zdrowi. Podróżnicy, którzy museli uratować sobie życie. Zasypani górnicy, cierpliwie czekający na pomoc. Tacy ludzie nas fascynują, a ich historie inspirują. Dzięki nim wiemy, jak się nie poddać w trudnych sytuacjach, zachować zimną krew i wyjść cało nawet z największej opresji. Czy te doświadczenia można wykorzystać, by stanąć na nogi po kryzysie ekonomicznym? W „Focusie" często piszemy o tym, jak przetrwać – w różnych sytuacjach. Tu znajdziecie najlepsze artykuły na ten temat.

Z tej książki dowiecie się m.in.:
– Jak być szczęśliwym mimo choroby?
– Dlaczego sportowcy dają z siebie więcej?
– Co zrobić, by słabość przekuć w sukces?
– Jak odnaleźć sens życia
– W jaki sposób przetrwać kryzys?

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,29,416,jak-przetrwac-.html

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,29,416,jak-przetrwac-.html

Rip | 2015-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2015

Początkowe artykuły/felietony okazują się zgrabnie i ciekawie napisane. Może dlatego że blisko im do notek biograficznych. Niestety końcówka jakby wycięta i wklejona tutaj na siłę. Ostatnie strony naprawdę ciężko się czytało.