Szkoła turystyki rowerowej

Wydawnictwo: Skibicki
9788392092346
rower, rowery, turystyka rowerowa

Naprawdę dobrze, przystępnie napisany poradnik dla każdego, który pragnie zmierzyć się z rowerową przygodą. Bardzo kompletnie opracowana pozycja, bardzo przydatna, wręcz niezbędna dla początkującego rowerzysty, ale i doświadczony turysta rowerowy dowie się dużo nowego ze stron opowiadania.Poradnik bardzo wszechstronnie opracowany, widać pisała go osoba, która doświadczyła niejednej przygody na szlaku rowerowym. I co ważne, bardzo szerokie potraktowanie wszelkich aspektów związanych z uprawianiem turystyki na dwóch kółkach, sprawia, że poradnik ten może z powodzeniem służyć turystom uprawiającym różne formy turystyki kwalifikowanej.Michał Kochańczyk podróżnik

Paweł | 2015-11-30
wyro52 | 2016-08-25