Zwielokrotnianie Umysłu

Tłumaczenie: Piotr Obmiński
Wydawnictwo: Złote Myśli
Zwielokrotnianie, Umysłu, Harry, Kahne
Jacek

Jak zwiększyć skuteczność swoich działań, wykorzystać optymalnie czas i unikając stresu, sprostać zadaniom, które na nas czekają w dzisiejszym świecie? Jedną z najsmutniejszych rzeczy dotykających ludzi w tym dzisiejszym skomplikowanym świecie jest niewykorzystanie ich własnych mózgów! Bez przerwy jesteśmy atakowani i bombardowani przez ciągle się zwiększające wymagania, do sprostania którym...

Jedną z najsmutniejszych rzeczy dotykających ludzi w tym dzisiejszym skomplikowanym świecie jest niewykorzystanie ich własnych mózgów! Bez przerwy jesteśmy atakowani i bombardowani przez ciągle się zwiększające wymagania, do sprostania którym jesteśmy pozbawieni odpowiednich środków albo nieprzygotowani. Stąd bardzo często jesteśmy poważnie zestresowani, zaś stres powoduje z kolei niejednokrotnie fizjologiczne i psychologiczne zaburzenia, sprowadzające choroby i przypadłości. Skuteczność naszych działań spada.

Błędy i nieszczęśliwe wypadki stają się częstsze. Niniejsza publikacja to unikalny kurs, który być może nie zmieni Cię od razu w Einsteina czy Edisona, ale pomoże Ci z pewnością myśleć większą częścią tego, co Bóg Ci dał – Twojego własnego mózgu! Jest to jedyny kurs tego typu na świecie, opracowany blisko 100 lat temu przez prekursora zwiększania możliwości ludzkiego umysłu, Harry'ego Kahne'a.

Jeśli przejdziesz go lekcja po lekcji, ściśle i bez przeskakiwania poszczególnych etapów, nie będziesz już nigdy czuł się osaczony przez sytuacje zbyt trudne, by dało się coś z nimi zrobić. Staniesz się panem nawet najtrudniejszych sytuacji i zawsze łatwo odnajdziesz właściwe sposoby postępowania. Niniejszy kurs wyzwoli ten utajony potencjał, który zawsze sobie miałeś, czyniąc Cię psychicznie silnym, zdrowym i pełnym życia.

źródło opisu: http://umysl.zlotemysli.pl/

źródło okładki: http://umysl.zlotemysli.pl/

żakla29 | 2018-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2018

Jestem ciekawa jak ten trening (z czasem) odbije się rzeczywiście na moim życiu codziennym, jak wspomina autor. Myślę, że do niektórych z zadań będę wracała, ponieważ nie sprawiały mi większych problemów. Trening zaczyna się całkiem niewinnie, natomiast z każdą to nową lekcją pojawiają się kolejne wyzwania.

Maciek | 2016-05-03

Ciekawa książka, rzeczywiście jest o tym jak wykonywać kilka rzeczy na raz. Umiejętność moim zdaniem średnio potrzebna na co dzień. Przynajmniej w moim przypadku ważniejsze jest aby zrobić jedną rzecz dobrze i szybko, a nie zrobić kilka rzeczy na raz. Jednak bardzo polecam tę książkę każdemu kto chce rozwijać swoje szare komórki, bo umiejętność robienia kilku rzeczy na raz nie jest celem w samym w sobie, a tylko ćwiczeniem rozwijającym pomysłowość, kreatywność i pewnego rodzaju umiejętność rozwiązywania problemów. Przerobiłem całą książkę i efekty mnie mile zaskoczyły. Polecam!