Zwielokrotnianie Umysłu

Harry Kahne Wydawnictwo: Złote Myśli nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Piotr Obmiński
Złote Myśli
Zwielokrotnianie Umysłu Harry Kahne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Piotr Obmiński
Zwielokrotnianie Umysłu Harry Kahne

Jestem ciekawa jak ten trening (z czasem) odbije się rzeczywiście na moim życiu codziennym, jak wspomina autor. Myślę, że do niektórych z zadań będę wracała, ponieważ nie sprawiały mi większych problemów. Trening zaczyna się całkiem niewinnie, natomiast z każdą to nową lekcją pojawiają się kolejne wyzwania.

Ciekawa książka, rzeczywiście jest o tym jak wykonywać kilka rzeczy na raz. Umiejętność moim zdaniem średnio potrzebna na co dzień. Przynajmniej w moim przypadku ważniejsze jest aby zrobić jedną rzecz dobrze i szybko, a nie zrobić kilka rzeczy na raz. Jednak bardzo polecam tę książkę każdemu kto chce rozwijać swoje szare komórki, bo umiejętność robienia kilku rzeczy na raz...

• Lokalizacja: złotemyśli
  • Posiadamy (ebook)