Inny Piotrek i bandyci

Seria: TO LUBIĘ z nietoperzem
Wydawnictwo: Literatura
Bożena

Piotrka porwali bandyci. Wywieźli i zamknęli. Policjanci przeczesują okolicę, rodzice odchodzą od zmysłów, a bandyci, jak się okazuje – nie najlepiej znają się na porywaniu ludzi. Choć temat powieści jest bardzo poważny – można się tu nieźle pośmiać, bo Inny Piotrek i bandyci to przesycona czarnym humorem komedia omyłek.
Która jednak wiele mówi o prawdziwym życiu…

źródło opisu: http://www.wyd-literatura.com.pl

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl

Rysia | 2015-10-06
Przeczytana: 01 października 2015

Bardzo zabawna książka o dwóch Piotrkach w jednym hotelu i bezsensownej pomyłce bandytów, którzy porwali tego niewłaściwego Piotrka ;) No i z tego porwania właściwie wynika dużo zabawnych, ale też dobrych rzeczy. Skłócone małżeństwa się godzą, a pewna kelnerka zrozumie, ze jej narzeczony, wcale dobrym mężem nie będzie.