Pain Free: A Revolutionary Method for Stopping Chronic Pain
ból, ćwiczenia, masaż

Uporczywy ból może już dzisiaj zniknąć – bez kosztownej rehabilitacji, szkodliwych tabletek czy ryzykownych zabiegów. Wszystko za sprawą unikalnego programu ćwiczeń, który charakteryzuje się 95% skutecznością. Autorzy w sposób innowacyjny podchodzą do tematu przewlekłego bólu przedstawiając Twoje ciało jako idealną maszynę, z którą niewłaściwie się obchodzisz. Możesz temu zaradzić dzięki prostym ćwiczeniom, masażom i delikatnym metodom rozciągania mięśni. Publikacja analizuje poszczególne partie organizmu pod kątem występującego w nich bólu i jego zapobieganiu. Znajdziesz tu zarówno sposób na bóle mięśniowe jak i migreny. Dowiesz się, jak wyeliminować zespół cieśni nadgarstka i rwę kulszową. Ponadto uodpornisz się na kontuzje i urazy. Wybierz życie bez bólu!

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2013

źródło okładki: http://www.talizman.pl/ycie-bez-bolu-p-8544.html