Przejażdżka z Percym

Wydawnictwo: Ameet
TALES FROM PERCY'S PARK: PERCY'S BUMPY RIDE
Nick Butterworth, Percy, bajka
Berenikot

Percy pracuje od kilku dni w swoim warsztacie. Kiedy zwierzęta próbują odgadnąć, co robi, Percy niespodziewanie wyjeżdża z warsztatu, kierując bardzo dziwną maszyną. Zwierzęta zabierają się z nim, nie domyślając się nawet, jak niezwykła czeka je przejażdżka… Ta wspaniała opowieść o Percym i jego przyjaciołach zwierzętach zawiera składaną stronę – niespodziankę. Jaką? Przekonaj się o tym...

Ta wspaniała opowieść o Percym i jego przyjaciołach zwierzętach zawiera składaną stronę – niespodziankę. Jaką? Przekonaj się o tym sam!

Nick Butterworth - autor bestsellerowych „Opowieści z parku Percy’ego" oraz
dwuczęściowej historii o bardzo smutnym misiu Albercie Le Blanc,
jest jednym z najbardziej cenionych brytyjskich autorów i ilustratorów
książek dla dzieci. Seria książek o Percym, dozorcy parku została
opublikowana w piętnastu językach i sprzedana w ponad czteromilionowym
nakładzie. Ogromna popularność oraz sukces wydawniczy zapewniły
Nickowi Butterworthowi miano klasyka literatury dziecięcej.

źródło opisu: http://ameet.pl/prod_845.html

źródło okładki: http://ameet.pl/prod_845.html

Monika PASJONAUCI | 2017-09-08

Bardzo przeciętna. Na plus ładne wydanie, czytelne ilustracje na każdej stronie. Historia natomiast bardzo przeciętna, bez "tego czegoś", morału. Ot przygoda Percego, który chcąc ułatwić sobie pracę, skonstruował kosiarkę, która wzbiła się w powietrze (co było jak się pewnie spodziewacie nieplanowane).
Lot kończy się upadkiem, na szczęście miękkim.

Obecnie dostępna w Biedronce za około 8 zł - mimo to, lepiej zainwestować te pieniądze w coś sensowniejszego. Osobiście nie polecam.