Scooby-Doo! Księga smakowitych przygód

Wydawnictwo: Siedmioróg
8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Książka zawiera 6 pasjonujących opowieści o przygodach młodych detektywów z Tajemniczej Spółki. Kim są członkowie Tajemniczej Spółki – Scooby-Doo, Fred, Velma, Daphne i Kudłaty – nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Są po prostu bohaterami, których dzieci na całym świecie lubią najbardziej! Tym razem Scooby-Doo i jego przyjaciele przemierzają świat, by stawić czoła siedmiu potworom. Czy to prawda, że w różnych zakątkach świata potwory jeszcze istnieją? Jak wytłumaczyć, że wciąż się pojawiają i wciąż straszą? Wszystkiego dowiesz się, śledząc dochodzenia Tajemniczej Spółki
w Szkocji, na Alasce, na plażach Rocky Point, podczas święta dziękczynienia w rodzinnym mieście Scooby’ego Coolsville i podczas Wystawy w Antycznej Mansardzie.

źródło opisu: Wydawnictwo Siedmioróg, 2012

źródło okładki: www.siedmiorog.pl

Agacha | 2016-09-29
Przeczytana: 28 września 2016

Kolejna znakomita książka o przygodach Tajemniczej Spółki. Córka porzuciła wszystkie rozpoczęte książeczki i kazała sobie czytać właśnie tę. To chyba najlepsza rekomendacja. Polecam.

Na pewno każdy doskonale zna Scooby-Doo i jego Tajemniczą Spółkę. A jeżeli nie zna to najwyższy czas aby to zmienić! Ja z przyjemnością Wam w tym pomogę. Po częstotliwości czytania tej książki sądzę, że zdążyłam zapoznać się z nią na tyle, aby móc Wam ją opowiedzieć całą z najmniejszymi szczegółami, jednak daruję Wam tego ;)

W nasze ręce trafiła wspaniała książka o przygodach pięciu przyjaciół. Scooby-Doo, Kudłaty, Velma, Daphne i Fred są członkami Tajemniczej Spółki, która zajmuje się ściganiem potworów i rozwiązywaniem dziwnych i często strasznych zagadek. W tej książce znajdziemy aż sześć niesamowicie ciekawych i porywających opowieści o czwórce nastolatków i ich gadającym psie ;) Tym razem detektywi będą musieli zmierzyć się z ogromnym i strasznym indykiem. Będą musieli zanurzyć się pod wodę, aby odkryć tajemnice potwora z Loch Ness. Znajdą się na Alasce na balu kostiumowym na którym pojawi się również lodowy potwór. Znajda się w aquaparku w którym straszą jakieś dziwne wodne...

Anna Janczyszyn | 2016-10-22
Przeczytana: 25 października 2016