Mudry i gesty leczące

Wydawnictwo: Medium
poradniki

Autorka na podstawie własnej praktyki, a także odwołując się do nauki taoizmu, wyjaśnia zasady działania leczniczych gestów i proponuje szereg uzdrawiających mudr, bogato zilustrowanych zdjęciami.Poznajemy tu między innymi :25 podstawowych mudrszybkie mudry likwidujące stresmetody usuwania blokad emocjonalnychsposoby postępowania przy atakach sercamudry poprawiające pracę płuc, wątroby, nerekmudry służące ogólnej poprawie zdrowia i odmłodzeniu organizmu

Rosamunde | 2016-02-28
Przeczytana: 16 marca 2016