Pomorze. Przewodnik turystyczny National Geographic

Wydawnictwo: National Geographic
kamk

W każdym z sześciu tomów znajdziecie zarówno wysokiej jakości mapy regionów i plany miast, obszerne opisy atrakcji turystycznych, jak i mnóstwo praktycznych informacji oraz zdjęć, które pozwolą poczuć przedsmak miejscowej atmosfery. Dzięki swojej zawartości każdy przewodnik pełni również funkcję atlasu, informatora i albumu. Dzięki nim planowanie wyjazdu stanie się łatwiejsze, a zwiedzanie i wypoczynek - przyjemniejsze. Przydadzą się zarówno osobom, dla których zwiedzanie stało się życiową pasją, jak i tym, którzy w drodze nad morze lub w góry chcą zobaczyć coś ciekawego. Odwiedzicie z nami m.in. zoo-safari w Świerkocinie, bajkowy pałac w Mosznej, ruiny zamku w Ogrodzieńcu, Muzeum Indian Północnoamerykańskich w Wymysłowie, Folwark Soplicowo w Cichowie, kwaterę Hitlera Wilczy Szaniec w Gierłoży.

Przewodnik zawiera:
- opisy atrakcji turystycznych w regionie
- informacje praktyczne: adresy, telefony, terminy otwarcia, ceny biletów
- adresy hoteli, moteli, pensjonatów, schronisk i restauracji z kategoriami cenowymi
- mapę samochodową z opisem atrakcji turystycznych
- ok. 100 fotografii
- 100 planów miast oraz innych mapek i schematów zamków, skansenów, zespołów pałacowo-parkowych i szlaków krajoznawczych.

Edyta | 2017-03-02
Ethronic | 2014-07-19