New English Zone 1 Workbook. Zeszyt ćwiczeń

Książka jest przypisana do serii/cyklu "New English Zone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oxford University Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New English Zone 1 Workbook
9780194623049
english, new, zone, workbook, 1
angielski
Mylengrave

Nowe czteroczęściowe wydanie kursu zachowuje wszystkie kluczowe elementy poprzedniej edycji, czyli klarowny układ, stopniowe wprowadzanie materiału, precyzyjnie dobrany kontekst oraz dużą liczbą ćwiczeń. W New English Zone są nowi bohaterowie, nowe sekcje Culture Zone, nowe piosenki i rymowanki, gry językowe, ćwiczenia dla uczniów z dysleksją, CD-ROM i inne.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Miły początek "prawdziwej" nauki.
Zaskoczyło mnie w tych ćwiczeniach to, że stwarzają uczniom możliwości do delikatnego wykroczeniach poza program, oczywiście o ile sami tego chcą, bo ćwiczenie można wykonać wykorzystując tylko wiedzę zdobytą na danej lekcji. Są rozwijające, nie są tylko oderwaniem kuponu od podręcznika, a czymś zupełnie dodatkowym, faktycznie pobudzającym kreatywność. Czwartoklasiści na początku są przerażeni kiedy patrzą na ilość zadań, ale kiedy zrealizuje się już początkowe tematy, zaśpiewa piosenki, zada jakieś proste pytania, wtedy ćwiczenia od razu im się podobają, uważają je za swoje pole do popisu, co jest bardzo korzystne dla nauczyciela. Zadania mają wiele obrazków, rodzaj samych prac do wykonania też jest wszelaki, jest po prostu bardzo różnorodnie i to się bardzo chwali. Niestety, minus za cenę, ale w Polsce książki do nauki języków obcych już chyba zawsze pozostaną w tym przedziale.
Plusy
- atrakcyjny design
- dobrze napisana
- łatwość zrozumienia
-...

Na półkach