Cięcie drzew i krzewów owocowych

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
flora i fauna

Często drzewka lub krzewy owocowe rodzą mniej owoców, niż spodziewaliśmy się, a co więcej, by się do nich dostać, trzeba się przedzierać przez gęste gałęzie. Co zrobić, by plon był jak najwyższy, a równocześnie zapewnić sobie łatwy dostęp do owoców przy zbiorze? Oczywiście przycinać. Trzeba przy tym postępować według określonych zasad, które poznasz dzięki tej publikacji. W książce m.in.: Rodzaje cięć i formy koron drzewek Jak przycinać poszczególne gatunki drzew i krzewów owocowych? Kalendarz cięć i innych prac w sadzie Podstawy szczepienia i rodzaje podkładek

Marek | 2016-09-20
Na półkach: Teraz czytam