Numerologia. Jak dzieki liczbom zmienic swoje zycie

Wydawnictwo: Hachette Polska
All about numerology
numerologia

Numerologia - jak dzięki liczbom zmienić swoje życie. Numerologia to mistyczna nauka o właściwościach liczb oraz ich wpływie na nasze życie. To prosty system, który pozwala na podstawie cyfr określić charakter człowieka i przepowiedzieć przyszłość. Każdej literze alfabetu przyporządkowana jest liczba, a więc wszystko na świecie, co ma swoją nazwę, ma też swój odpowiednik w numerologii....

Numerologia - jak dzięki liczbom zmienić swoje życie.
Poznaj jej tajniki i zmień swoje życie na lepsze!

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette, 2008

źródło okładki: www.hachette.com.pl

Amelia Krupa | 2015-05-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015

Książka nie zawiera większości istotnych informacji, ba, tego nawet nie można nazwać podstawą.