Tajemnice Numerologii

Tajemnice Numerologii
83-920498-5-3
numerologia, liczby
melania35

Już starożytni wiedzieli, że liczby są kluczem do poznania i zrozumienia zarówno natury ludzkiej, jak i zasad rządzących światem. Do tej wiedzy nawiązuje książka E. Lange, znawczyni tajników numerologii. Swoją głęboką wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i jasny, co pozwala bez problemu poznać ją i zastosować w codziennym życiu. Dzięki lekturze tej pozycji lepiej poznasz siebie, jak i innych ludzi.

Każdy z nas zna cyfry i potrafi wykonywać różne działania matematyczne, ale kto wie, ile ma w swoim imieniu i nazwisku 1, a ile 2 czy 7? Dlaczego osoba, która ma w swoim imieniu dużo liter A jest bardziej energiczna niż ta, która ma kilka B? Czy każdy urodzony pierwszego ma takie same cechy, czy też różnią się czymś w zależności od miesiąca, w którym przyszli na świat? W jaki sposób data urodzenia oraz imię i nazwisko wpływają na nasz los i charakter? Co wiedział o cyfrach już w VI w. p.n.e. Pitagoras? Jaka wiedza była skrywana przed „prostym ludem” przez XXVII stuleci? O tym i wielu innych sprawach opowiada ta książka.

źródło opisu: http://as2.pl/tajemnice-numerologii-emma-lange-p-149.html

źródło okładki: http://as2.pl/tajemnice-numerologii-emma-lange-p-149.html