Ostatni koczownicy

Tłumaczenie: Aleksandra Brożek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świat Bez Granic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bez Granic
The Last of the Nomads
koczownicy, nomadzi, aborygeni
AMisz

Ostatni koczownicy to napisana przez W.J. Peasleya fascynująca relacja z ekspedycji w głąb Pustyni Gibsona, której celem było odszukanie Warriego i Yatungki. jest to opowieść zarówno o ich ratowaniu, jak i o przetrwaniu w mało sprzyjających warunkach pustynnego środowiska. Próba wyjaśnienia przez autora, co skłoniło tę parę do wyboru samotnej egzystencji z dala od cywilizacji na ponad trzydzieści lat, oraz wnikliwy opis kraju i jego historii sprawiają, że Ostatni koczownicy to lektura ciekawa i poruszająca.

źródło opisu: Wydawnictwo Bez Granic, 2013

źródło okładki: www.bezgranic.eu