Budowa i utrzymanie mostów

Wydawnictwo: WKŁ
8320614198
poradniki

W książce przedstawiono zagadnienia związane z budową i utrzymaniem mostów. Zawarto w niej informacje dotyczące realizacji konstrukcji, odbioru budowlanych obiektów mostowych oraz ich utrzymania. Podano wymagania techniczne, które powinny spełniać nowo budowane i remontowane obiekty mostowe. Drugie wydanie uaktualniono, ze względu na zmiany obowiązujących przepisów. Znacznie zwiększono liczbę ilustracji, rozszerzając je o kolorowe fotografie typowych uszkodzeń mostów i wiaduktów.

Koval | 2013-01-02
Przeczytana: 06 stycznia 2013