Bezdroża zła

Wydawnictwo: Michalineum
religia

Współczesne sekty, a szczególnie sekta satanistów, czynią ogromne spustoszenia w sferze egzystencji ludzkiej, ponieważ prowadzą do głębokiej deformacji i degradacji osoby ludzkiej, zaniku człowieczeństwa i wszelkich wartości. Satanizm jest bałwochwalstwem i złem moralnym, demoralizacją, zagrożeniem dla wiary i Kościoła. Autor podjął próbę ukazania logiki zła i związanych z nim struktur, będących śmiertelną pułapką w dziedzinie życia ludzkiego. Książka ta jest ostrzeżeniem — przestrogą przed ogromnym zagrożeniem, jakie niesie za sobą satanizm.

źródło okładki: http://www.tedeum.pl/tytul/194,Bezdroza-zla

Akrios | 2016-12-28