Tajemne moce umysłu

Cykl: Joga sukcesu
Wydawnictwo: Ravi
Marija

Wielu ludzi wierzy w istnienie zewnętrznych, tajemnych mocy, które mają władzę nad ich życiem i losem. Większość nie zdaje sobie sprawy z potężnych mocy drzemiących w każdym umyśle. Nieumiejętne ich uruchomienie może doprowadzić do cierpienia lub do samozniszczenia. Niniejsza książka ujawnia, jak w bezpieczny sposób zaprząc tajemne moce umysłu do odnoszenia sukcesów we wszystkich dziedzinach,...

Niniejsza książka ujawnia, jak w bezpieczny sposób zaprząc tajemne moce umysłu do odnoszenia sukcesów we wszystkich dziedzinach, nawet niezwykłych.

Poznawanie i przeprogramowywanie własnego umysłu może być pasjonującym zajęciem, o czym możesz się przekonać, wykonując ćwiczenia podczas lektury. Znajdziesz tu wskazówki i przykłady, jak skutecznie radzić sobie z podświadomością i korzystać z nadświadomości.

źródło opisu: Ravi, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie

zatracenia | 2019-08-05
Przeczytana: 12 sierpnia 2019

Cringe

Aeona | 2014-11-29

Jedna z niewielu książek,które mogę polecić ,jesli ktoś interesuje sie rozwojem duchowym.Autor,był prekursorem rozwoju w Polsce,w czasach,gdy podobne książki nie były dostepne,gdy o medytacji,pracy ze sobą,samoświadomości mówiło się niewiele,a ci,którzy którzy zapragneli podążyć taką ścieżką,w najlepszym razie uznawani byli za nieszkodliwych wariatów.
Miałam przyjemność poznać Autora osobiście i chociaż było to bardzo dawno temu,można rzec,że wciąż jestem pod wrażeniem tego spotkania.
Polecam szczerze lekturę!

Nairda | 2014-02-11

Interesujesz się samodoskonaleniem/ rozwojem duchowym/ psychotroniką?? Po prostu przeczytaj. Polecam!

Wojtek | 2014-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Książka z gatunku tych, które trzeba przeczytać odpowiednio wcześnie w swoim życiu.Na tyle wcześnie aby to nasze życie poszło we właściwym kierunku i po naszej myśli.Polecam przeczytać i sprawdzić to osobiście.

Luxtos | 2013-07-16
Przeczytana: 10 października 2012