z myślą o małżeństwie. Dla młodzieży

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Rozważania autorki zawarte w książce przeznaczone są dla młodych, którzy pragną zastanowić się nad miłością łączącą kobietę z mężczyzną i szukają drogi do udanego i trwałego małżeństwa.

Basia | 2016-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Książka pod tytułem "Z myślą o małżeństwie" znalazłam przypadkiem tak jakby wiedziała, że jestem przed ważnym krokiem w moim życiu. Napisana prostym językiem,zwracająca uwagę na życie duchowe. Są w niej mądre cytaty i refleksje, które zwracają uwagę na wartości religijne i godne postępowanie. Polecam wszystkim poważnie myślącym o małżeństwie. :)

monia1990 | 2015-07-26
Na półkach