300 dni w cieniu bambusa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "W szeroki Świat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
Podróże
arturo

"A więc to jest Wietnam! Druga w nocy. Wychylony przez okno usiłuje przeniknąć oczyma podzwrotnikowy mrok. Daremnie. Ciemność jest gęsta, lepka, prawie namacalna. A przecież Hanoi musi być tuż tuż. Rzeczywiście. Jeszcze kilka minut i w ciemności zapala się dalekie światełko. Jedno, drugie, trzecie.. Teraz już można rozróżnić wyraźnie, że niebo w pewnym miejscu jest jaśniejsze jak gdyby padał...

"A więc to jest Wietnam!
Rzeczywiście. Jeszcze kilka minut i w ciemności zapala się dalekie światełko. Jedno, drugie, trzecie.. Teraz już można rozróżnić wyraźnie, że niebo w pewnym miejscu jest jaśniejsze jak gdyby padał na nie blask odległej łuny..."

źródło opisu: okładka

arturo | 2013-01-19