Loveless: Burza nad Blackwater

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Loveless". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mucha Comics
Loveless: Thicker Than Blackwater
9788361319078
komiks, blackwater, atticus man
komiksy
Patrycja

Każdy mieszkaniec Blackwater doświadczył okropieństw Wojny Secesyjnej: Atticus Mann - były niewolnik, obecnie łowca nagród, Ruth Cutter - która sądziła, że jej mąż zginął podczas wojny. A zwłaszcza sam Wes Cutter. Wesa czeka ciężkie zadanie - Jankesi zrobili go szeryfem. Jego, najbardziej znienawidzonego mieszkańca Blackwater. Ale nawet jeśli go nienawidzą, potrzebują go, by obronił ich przed...

Każdy mieszkaniec Blackwater doświadczył okropieństw Wojny Secesyjnej:
Wesa czeka ciężkie zadanie - Jankesi zrobili go szeryfem. Jego, najbardziej znienawidzonego mieszkańca Blackwater. Ale nawet jeśli go nienawidzą, potrzebują go, by obronił ich przed bezlitosnym zabójcą.

źródło opisu: http://www.muchacomics.com

źródło okładki: http://www.muchacomics.com