Daniken, kosmici i Atlantydzi

Wydawnictwo: Videograf

Autor próbuje zweryfikować hipotezy danikena, przedstawiając równocześnie własną interpretację zagadkowych faktów z przeszłości.

Bursztyniara | 2014-06-23
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Wynudziłam się i przeskakiwałam strony, ale przyznać trzeba że czytało się szybko. Książka przedstawia hipotezy, które przypominają mi te zawarte w programach telewizyjnych. Podobnie jak tam, tutaj również każdy "dowód" jest rozwleczony na cały rozdział, lub więcej. Dobrę dla osób, które w temacie są kompletnie zielone, ale ja spodziewałam się czegoś bardziej odkrywczego.
Chyba będę musiała sięgnąć po dzieła samego Danikena.
Przyznać muszę, że znalazłam tu sporo ciekawych informacji o Atlantydzie, aż zachciało mi się przeczytać dialogi Platona.
Nie mniej nie wiem po co mieszać w to biblie, którą każdy od wieków odczytuje po swojemu, która jest składnicą wiedzy, drogowskazem wierzących, ale raczej daleko temu do miana źródła historycznego.

cherry | 2015-12-24
Małgorzata | 2014-03-11