Kołysanki

Wydawnictwo: Gondwana
978-83-928264-9-1

„Kołysanki” Anny Kwiecińskiej-Utkin to niezwykłe, baśniowe utwory w których muzyka góralska przeplata się z walcem rosyjskim i rytmami z krakowskiego Kazimierza. To tajemnicze elfy i wędrujące anioły kabały, królewny i księżniczki, smoki i wiatr unoszący strzępy wspomnień po górskiej hali. To niezwykłe ilustracje Franciszka Maśluszczaka, błękitno srebrzyste, tajemnicze utrzymane w poetyce...

To niezwykłe ilustracje Franciszka Maśluszczaka, błękitno srebrzyste, tajemnicze utrzymane w poetyce nocy. To wreszcie brawurowa muzyka Urszuli Borkowskiej oraz głos Izabeli Bukowskiej i jej znakomita interpretacja utworów.

źródło opisu: http://www.gondwana.pl/kolysanki.html

źródło okładki: http://www.gondwana.pl/kolysanki.html