Marketing bez tabu, czyli jak to robią najlepsi

Okładka książki Marketing bez tabu, czyli jak to robią najlepsi Richard Hall
Okładka książki Marketing bez tabu, czyli jak to robią najlepsi
Richard Hall Wydawnictwo: Samp biznes, finanse
biznes, finanse
Samp

Niestety książki nie polecam i to nie z tego względu, że jest jakoś bardzo słaba merytorycznie, ale moim zdaniem nie jest adekwatna do obecnych czasów, poza tym znajduję się w niej zbyt dużo ogólników (które naprawdę człowieka potrafią irytować). I aby nad czymś wesprzeć moją opinie, posłużę się paroma cytatami z owej książki:

"Zawsze doradzałem, aby nad reklamą zatrudniali wyłącznie profesjonalistów"
"Wysiłek włożony w pracę jest zawsze adekwatny do ostatecznych wyników"
"Upewnij się, że twoja strona internetowa działa prawidłowo. Dopilnuj także, aby nazwa twojej firmy pojawiała się w przeglądarkach internetowych zawsze w dogodnym miejscu - na samej górze"
"W jaki sposób podbić serce klienta? Po prostu zareklamuj to, co masz, najlepiej jak tylko potrafisz"
"Unikaj nudy i rutyny"
"Trzymaj się rozwiązań, które przynoszą zyski"
"Miej świadomość, że stale będziesz podejmował różne wyzwania"

I na końcu wisienka na torcie - "Nie spodziewaj się, że stare zasady będą miały jeszcze dziś zastosowanie". Podpowiem dla niewtajemniczonych, że książka liczy sobie obecnie jak to piszę, 11 lat :).

"Zawsze doradzałem, aby nad reklamą...

• Przeczytane - Ekonomia/Giełda/Biznes
  • Ekonomia
  • Branżowe
  • Biznes, pieniądze, sukces
  • Marketing
  • Marketing & PR
  • Edukacja finansowa

Dodaj cytat z książki Marketing bez tabu, czyli jak to robią najlepsi