Moje Powstanie. 63 dni po 60 latach we wspomnieniach czytelników Naszego Dziennika.

Wydawnictwo: Fundacja Nasza Przyszłość
7 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Delur

Haszmirokepoke | 2015-01-04
Przeczytana: 02 stycznia 2015

Zdecydowanie warto ją przeczytać i poznać Powstanie Warszawskie z perspektywy zarówno cywili, sanitariuszek jak i powstańców.

setore | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014

Jakkolwiek sądzę, że pomysł, żeby stworzyć książkę złożoną z historii dotyczących powstania warszawskiego pisanych przez zwykłych ludzi (nie pisarzy) jest bardzo szczytny, jednak niestety książkę tę źle się przez to czyta, jako całość. Moim zdaniem to niezbyt zgrabnie i dość chaotycznie ułożony zbiór opowiadań, ale dzięki temu pozycja ma unikatowy walor autentyczności.

Delur | 2013-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2013

Wspomnienia z pierwszej ręki powstańców, pielęgniarek, cywilów. Różne głosy, różne historie i perspektywy, zawsze subiektywne, szczere i ciekawe.