Między sierpem i młotem

Between Hammer and Sickle
978-83-923845-1-9
religia
Malwiś

Zabrali mu ojca i matkę – pozostała wiara

Niezwykła historia narodzin i dojrzewania wiary w życiu chłopca, któremu odebrano wszystko. Gdy miał dziewięć lat aresztowano mu ojca, dwa lata później matkę. Niemniej jednak te bolesne doświadczenia nie zamieniły go w cynicznego młodzieńca, lecz przybliżyły do Chrystusa, w którym odnalazł sens i cel życia.

źródło okładki: http://www.gpch.pl/index.php/ksiazki-i-am/398-miedzy-sierpem-i-mlotem

Malwiś | 2012-12-14
Przeczytana: 13 grudnia 2012

Nigdy nie czytałam tak prawdziwie i dogłębnie o komunizmie. O życiu pełnym strachu, braku prywatności i bólu. Jak człowiek może dopuścić do czegoś takiego? Jak nieczuli bywają ludzie na potrzeby innych. W jakiej nieświadomości często żyjemy i ile rzeczy, tak po prostu akceptujemy, choć powinniśmy je potępić! Historia tej rodziny wzrusza mnie za każdym razem, jak tylko o niej wspomnę. To przepiękne świadectwo syna, któremu odebrano rodziców ale na pewno nie wiarę :)

książek: 2034
Garbos | 2013-06-18