Bóg wie, że trudna jest rola opiekuna

Tłumaczenie: Magdalena Rusiecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bóg wie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Salwator
978-83-7580-075-3
Bóg, opieka
religia
ziarenkooo

Ludzie młodzi, w wieku średnim i starsi troszczą się o potrzebujących opieki: o dzieci, starzejących się i chorych rodziców oraz niepełnosprawnych małżonków.

Ciężar tej opieki jest ogromny. Często jesteśmy tak przytłoczeni, że nawet nie przychodzi nam do głowy myśl, żeby szukać pomocy.

źródło opisu: http://www.salwator.com/252,bog-wie-ze-trudna-jest-rola-opiekuna.html

źródło okładki: http://www.salwator.com/252,bog-wie-ze-trudna-jest-rola-opiekuna.html

ziarenkooo | 2012-12-11
Na półkach: Coś dla ducha