Karty obrazkowe. Świat wokół mnie

Wydawnictwo: Edgard
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7788-072-2

Zestaw zawiera: - książeczkę z grami, ćwiczeniami i kolorowankami, - 104 kolorowe karty angielsko-polskie, - płyta CD z nagraniami słówek i piosenek. 104 kolorowe karty polsko-angielskie Zestaw kart obrazkowych opracowano specjalnie dla dzieci od 6 roku życia. Przeznaczony jest do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Na kartach zamieszczono kolorowe zabawne ilustracje i...

Zestaw zawiera:
- książeczkę z grami, ćwiczeniami i kolorowankami,
- 104 kolorowe karty angielsko-polskie,
- płyta CD z nagraniami słówek i piosenek.

104 kolorowe karty polsko-angielskie
Zestaw kart obrazkowych opracowano specjalnie dla dzieci od 6 roku życia. Przeznaczony jest do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Na kartach zamieszczono kolorowe zabawne ilustracje i podpisy po angielsku (awers) i po polsku (rewers). Łącznie komplet uczy aż 104 słówek.

Książka z grami, kolorowankami i ćwiczeniami
Znajdują się w niej pomysły na 33 wspólne gry i zabawy z wykorzystaniem kart, kolorowanki, ćwiczenia na słownictwo, a także przydatny w praktyce zapis słówek i tekstów piosenek wraz z tłumaczeniem.

GRATIS płyta CD z nagraniami słówek i piosenek
Znajdują się na niej wszystkie słówka i piosenki udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Dzięki nagraniom dzieci szybciej nauczą się poprawnej wymowy, będą lepiej rozumiały angielskie wypowiedzi i chętniej rozmawiały w języku obcym.

Na półkach: Przeczytane, Edgard

Już miałam okazję poznać zagadki dla dzieci wydawnictwa EDGARD, pisałam także o Quizie. Wszystko to oczywiście z serii Kapitan Nauka, którą niejednokrotnie polecałyśmy Wam wraz z Martą na łamach tego bloga. Ale jak dotąd nie poszczęściło mi się by zapoznać się i Was z kartami obrazkowymi do nauki angielskiego, które w wyżej wymienionej serii także możemy odnaleźć. No więc czas najwyższy to zmienić!

Dziś będę właśnie pisała o takich oto kartach. Służą one do nauki angielskiego i dotyczą tego co nas otacza. Gdyż ten egzemplarz, którego wieczko podziwiacie na górze nosi tytuł "Świat wokół mnie". Możecie więc pomału domyślać się co znajdziemy wewnątrz, ale... ja nie pozostawię Wam ani odrobinki pola do wyobraźni! Nie tym razem. Bo nie zamierzam pisać dziś o książce, której zakończenie nie warto zdradzać, by bardziej Was zainteresować lekturą. Tylko o pomocy do nauki języka dla dzieci od 6 roku życia :)

Tak więc w pudełeczku znajdziemy przede wszystkim kolorowe karty. Jest ich 104 i...

Na półkach