Księżniczka i żaba

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Princess and the Frog
Eliza

W Nowym Orleanie właśnie trwa karnawał. Na kończącym go balu piękna Tiana spotyka mówiącą żabę, która twierdzi, że jest zaklętym księciem. Jednak w błędzie jest ten, kto myśli, że pocałunek dziewczyny przywróci żabie ludzką postać. Przeciwnie - Tiana też staje żabą. I dopiero teraz wszystko się zaczyna! Przygoda goni przygodę, przenosząc nas tam i z powrotem z nowoorleańskich uliczek na dzikie, pełne tajemnic bagna Luizjany. Prawdziwa miłość pokonuje jednak wszystkie przeszkody!

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont Sp. z o.o., 2010

źródło okładki: Zdjęcie autorskie