Stresologia. Najskuteczniejsze techniki zarządzania stresem

Wydawnictwo: Flashbook.pl
Stress ade. Die besten Entspannungstechniken
stres
Salma

Książka prezentuje techniki stresologii, metody zarządzania własnym stresem przydatne w pracy i w życiu prywatnym. Dzięki niej łatwo nauczysz się jak może wyglądać twoja strategia antystresowa i co robić, żeby stres rzadziej ci towarzyszył. Zarządzanie stresem pozwoli ci wyjść obronną ręką z trudnych sytuacji, szybko odzyskiwać energię i dobre samopoczucie. Wewnątrz praktyczne rady i dziesiątki przykładów; jak przygotować własną strategię antystresową, jak hierarchizować zadania w domu i w biurze, co robić gdy współpracownicy działają ci na nerwy, jak stale redukować poziom stresu.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/46149/stresologia.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/46149/stresologia.html