Stres w szkole. Jak potwora uczynić przyjacielem

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-7377-192-1
stres, szkoła, dzieci
Małgorzata

Szkoła jest bez wątpienia miejscem, gdzie młody człowiek doświadcza bardzo wielu stresujących sytuacji: musi poddać się określonym wymaganiom i regułom gry, ułożyć sobie relacje z rówieśnikami i nauczycielami, niekiedy rywalizować, a przede wszystkim - jest poddawany nieustannej ocenie. Niniejsza książka przedstawia skuteczne metody radzenia sobie ze stresem i uczy, jak przekształcać go w...

Niniejsza książka przedstawia skuteczne metody radzenia sobie ze stresem i uczy, jak przekształcać go w twórczą i pozytywną siłę oraz podpowiada jak zmienić swoje nastawienie, aby stres przestał zżerać i zaczął pracować na naszą korzyść.
Książka adresowana jest przede wszystkim do młodzieży. Powinni ją jednak przeczytać również rodzice i nauczyciele, aby lepiej zrozumieć swoich podopiecznych.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/stres-w-szkole-p-2628.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/stres-w-szkole-p-2628.html