Zimowe popołudnie

Wydawnictwo: Czerwony Konik
Tarde de invierno
978-83-926726-4-7
jagarkar

Mała dziewczynka czeka przy oknie na powrót mamy. W tym czasie pejzaż zimowego dnia wciąga ją bez reszty. „Zimowe popołudnie” wspaniale oddaje wszystko to, co dzieje się, kiedy pełni nadziei, z utęsknieniem wyczekujemy czegoś. Każdy moment staje się wtedy odrębnym światem, pełnym wzorów rzeźbionych przez mróz na szybie, czy subtelnych dźwięków otoczenia. Tekst opublikowany jest w dwóch językach – polskim i angielskim.

źródło opisu: Wydawnictwo Czerwony Konik, 2008

źródło okładki: http://www.czerwonykonik.pl/s/ksiazka/3