Nie daj się oszukać

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Posiłkując się odkryciami z zakresu hipnozy i psycholingwistyki, David J. Lieberman pokazuje, jak w kilka minut nakłonić rozmówcę do wyznania prawdy. Przedstawione tu metody można wykorzystać w każdej sytuacji od swobodnej rozmowy, po obszerne wywiady. W książce znajdziesz mnóstwo przykładów i scenariuszy, a za sprawą doskonałych technik zawsze zdołasz przejąć kontrolę i nigdy więcej nie dasz się oszukać.

jeyt | 2014-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dobre rady. Warto przeczytać wielokrotnie i dobrze przemyśleć. To nie jest idealny wykrywacz kłamstw.

phenix1988 | 2013-03-14
Przeczytana: 2010 rok