Mechanizmy władzy w biznesie. Psychologia na wysokim stanowisku

Tłumaczenie: Joanna Krzemień-Rusche
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Exclusive". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Onepress
Executive Power: Use the Greatest Collection of Psychological Strategies to Create an Automatic Advantage in Any Business Situation
Marek

Moc tkwi w psychologii Kreuj swój osobisty wizerunek i naucz się osłabiać negatywny rozgłos Zamień każdego sabotażystę w najszczerszego sprzymierzeńca Kieruj trudnymi ludźmi Poznaj kulisy psychologii konfliktu Stosuj pięć zasad psychologicznych, pozwalających osiągnąć każdy cel FBI już korzysta z niezawodnych rad Liebermana, a Ty? Na rynku gra toczy się o wysoką stawkę. Możesz działać po...

Moc tkwi w psychologii
Kreuj swój osobisty wizerunek i naucz się osłabiać negatywny rozgłos
Zamień każdego sabotażystę w najszczerszego sprzymierzeńca
Kieruj trudnymi ludźmi
Poznaj kulisy psychologii konfliktu
Stosuj pięć zasad psychologicznych, pozwalających osiągnąć każdy cel
FBI już korzysta z niezawodnych rad Liebermana, a Ty?
Na rynku gra toczy się o wysoką stawkę. Możesz działać po omacku, mając nadzieję, że intuicja Cię nie zawiedzie, albo uzbroić się w zestaw efektywnych narzędzi psychologicznych, które pozwolą Ci zwyciężać w każdej sytuacji biznesowej. Poznaj niezawodne techniki i strategie perswazji!
Zdobądź niezachwianą lojalność i nigdy więcej nie trać pracowników, klientów lub pacjentów.
Podnieś morale, popraw wydajność, motywację i zadowolenie pracowników.
Błyskawicznie rozwiązuj konflikty na tle osobowościowym.
Pracuj nad wizerunkiem osobistym i zamykaj usta plotkarzom.
Ściągaj należności, nie zważając na ich przedawnienie.
Odzyskaj utraconego klienta, bez względu na to, w jaki sposób go straciłeś.
Oto podręcznik, który zamiast suchych praw i zasad dostarcza konkretnych rozwiązań rzeczywistych problemów. Daje Ci szansę zastosowania najważniejszych narzędzi psychologicznych, rządzących ludzkim zachowaniem. Pozwoli Ci zdobyć zaufanie pracowników, zacieśnić pozytywne kontakty z klientami, wpłynie na to, jak jesteś postrzegany przez konkurencję. Dzięki niemu szybko i sprawnie uporasz się z najtrudniejszymi sytuacjami. Kiedy stawka jest wysoka, możesz zrobić coś więcej, niż tylko zwiększyć swoje szanse — możesz ustawić grę tak, że zawsze wygrasz.

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/mechanizmy-wladzy-w-biz...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/okladki/326x466/mewlbi.jpg