Mój barwny atlas zwierząt

83-85493-44-1
zwierzęta, atlas
flora i fauna
Bakteriofag

Od najdawniejszych czasów zwierzęta towarzyszą nam w życiu, wpływają na nie i wzbogacają je. Trudno wyobrazić sobie świat bez ich fascynującej różnorodności. Kolorowe strony tego atlasu zaprowadzą Was do dalekich miejsc, gdzie żyją egzotyczne zwierzęta, ale również pozwolą odkryć nieznane dotąd cechy naszej krajowej fauny. Informacje o ponad siedemdziesięciu zwierzętach wspierają bardzo...

Informacje o ponad siedemdziesięciu zwierzętach wspierają bardzo atrakcyjne, a jednocześnie wierne w szczegółach, ilustracje.

źródło opisu: Wydawnictwo RTW, 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magda | 2014-04-08

Wiele lat temu dostałam tę książkę w prezencie od chrzestnego. Towarzyszy mi do dziś:)Piękne ilustracje i opisy zapadły mi w pamięć. Chętnie do niej wracam!

Cerro | 2016-06-07
Na półkach: Przeczytane, Papier