Okładka książki Pięćdziesiąt twarzy przyjemności. Łóżkowy poradnik inspirowany bestsellerową powieścią

Autor:
poradniki
typ
papier
Natula
4,76 (37 ocen i 9 opinii)

Opis książki

Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet. Jak się bawić we dwoje, żeby się bawić AŻ TAK? W sypialni nie musisz być grzeczną dziewczynką. Poddaj się pożądaniu, które Cię ogarnia! Ten poradnik poprowadzi cię bez wpadek przez eksperymenty, które zawsze cię pociągały. Wszystko, na co masz ochotę, jest dozwolone. Poczytaj. Wybierz to, co najbardziej cię kręci. Wypróbuj. Niegrzeczne dziewczynki...

Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet.
Jak się bawić we dwoje, żeby się bawić AŻ TAK?

Niegrzeczne dziewczynki bawią się tak, jak im się podoba!

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Grafitowa_ | 2013-02-05
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam, Posiadam, 2012

W ostatnim czasie na polskim rynku królują książki erotyczne. Kto nie kojarzy powieści „Pięćdziesiąt twarzy Greya” ? Właśnie tą książką inspirowała się Marisa Bennett, tworząc łóżkowy poradnik „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności”. Jest on dedykowany kobietom, które pragną być niegrzeczne w sypialni.

Autorką jest Marisa Bennett, która mieszka wraz z mężem w Minnesocie. Preferuje niegrzeczne zabawy w łóżku. Jest uzależniona od lodów orzechowych oraz skoków spadochronowych.

Na okładce napisano, że książka ta poprowadzi nas bez wpadek przez eksperymenty, które zawsze nas pociągały. Należy poddać się pożądaniu i robić to na co ma się ochotę, bez wstydu, z pewnością siebie. Czy ten poradnik faktycznie obudzi w nas żądze władzy w łóżku? Niestety musze stwierdzić, iż jest to jedna z najgorszych książek. Znajdziemy takie rozdziały jak: „Oszałamiające techniki seksualne”, „Daj mi klapsa, kochanie! Wprowadzenie, jak i po co dawać klapsy”, „Zwiąż mnie” czy „Dominacja”. Już po samych tytułach...

Ardian | 2015-02-21

Nie rozumiałem i nie rozumiem tego całego szumu i w ogóle fenomenu tej powieści. Wartość tej rozerotyzowanej książeczki w stosunku do opowiadań erotycznych jest zupełnie taka sama.

figlarna24 | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 11 lutego 2013

Mówi się, że większość mężczyzn chciałoby, by jego wybranka była damą na salonach, kuchtą w kuchni, a w łóżku…

Nie jestem osobą pruderyjną i zgorszenie mnie wymaga dużo wysiłku. Sięgając po „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności sięgnęłam bez pojęcia czy uznam, ją za byle jaką, bądź czytając ją zaczerwnienie się ze wstydu. Książkę już Wam pokazywałam jakiś czas temu, gdy dzieliłam się pozycjami, które koniecznie chcę dorwać w swoje ręce. I tak udało się. Jednej pozycji na liście mniej. Ale o czym właściwie pisze autorka –Marisa Bennett?

Na okładce znajdziemy takie podsumowania:
Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet.
Jak się bawić we dwoje, żeby bawić się aż tak.

Czy już wszystko jasne. Jest to książka o grze we dwoje, o seksie. Tym zwyczajnym, z nutką perwersji oraz „ostrym”. Bohaterami są kobieta i mężczyzna – każdy z nas (oczywiście 18+), ci , którzy znają smak chwil we dwoje w alkowie, jak i poza nią.

Autorka podpowiada, opisuje i zachęca do otwierania się na nowe pozycje,...

sukari | 2012-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2012

Książka nie jest zbyt ambitna.
Fabuła nieciekawa;
Główna bohaterka (Ana)- irytująca;
Styl pisania bardzo prosty- niepozwalający działać wyobraźni
jednakże:
Książka jest wciągająca;
Szybko i przyjemnie się ją czyta;

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. Kupiłam również drugą część, lecz nie ciągnie mnie do mniej.

Marzena | 2013-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2013

Przyjemna, aczkolwiek nie wnosząca niczego nowego (przynajmniej dla mnie)...

ZosiaVelZocha | 2012-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2012

Jedna z gorszych książek jakie czytałam.

MrsMoonwalk | 2014-06-08

Czytając opinie o tej książce i patrząc na oceny myślałam że będzie to straszna lektura. Ci którzy krytykują tą książkę bo nie lubią BDSM nie wiem po co po nią sięgnęli. Ja też nie jestem zwolennikiem takich zabaw ale ciekawość wygrała. Jest w tym poradniku coś ciekawego dla każdego.

AsiaLove | 2014-08-24
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Fajne :)

Super książeczka. Dużo zabawy i jeszcze więcej pomysłów. Polecam każdej dziewczynie, która czasami nudzi się w jesienne wieczory.

themassie | 2013-12-28
Przeczytana: 09 czerwca 2013

Wspaniale się czyta. Szybko. Niesamowity opisy: emocje, uczucia, uczucia fizyczne.

GwEnDoLyN | 2015-01-11

Kalendarium literackie
  • John Irving
    73. rocznica
    urodzin
    Na tym sprośnym świecie [...] jest się czyjąś żoną albo czyjąś dziwką - albo na najlepszej drodze do stania się jedną czy drugą. A jeśli nie pasujesz do żadnej z tych kategorii, dają ci do zrozumienia, że coś jest z tobą nie w porządku
  • Peter Straub
    72. rocznica
    urodzin
    […] nigdy nie można być zbyt szczupłym ani zbyt bogatym.
  • Dorota Wellman
    54. rocznica
    urodzin
    Mogę sobie nie kupić czegoś do jedzenia, ale książkę kupię zawsze. Poluję na wybrane tytuły jak rasowy myśliwy. Czekam na targi książek, bo wiem, że żniwa będą obfite. Jestem szczęśliwa, kiedy tarabanię ciężkie torby z Pałacu Kultury. Nie mogę się doczekać, kiedy w domu otworzę książkę i zacznę nową... pokaż więcej
  • Marek Nowakowski
    80. rocznica
    urodzin
    Żyj po swojemu, własnym życiem, właśnie, dlatego, że ono jest twoje. Można je połączyć z cudzym, ale nie rezygnując z siebie. Bo wtedy, gdy przestaje się być sobą, gdy chce się być tylko tym, co pragną widzieć w nas inni, najłatwiej jest przegrać.
  • Piotr Sztompka
    71. rocznica
  • Szolem Alejchem
    130. rocznica
    urodzin
    Baba zawsze zostaje babą; nie darmo rzekł król Salomon, że pośród tysiąca kobiet ani jednej możliwej nie znalazł. Całe szczęście, dalibóg, że nie ma dziś mody na kilka żon.
  • Maria Józefacka
    73. rocznica
    urodzin
    Warto żyć, jeśli przez każdego z nas wpadnie promień słońca w mroki niepogody.
  • Murray Newton Rothbard
    89. rocznica
  • Philip K. Dick
    33. rocznica
    śmierci
    Nie wiedział wtedy, że utrata zmysłów bywa czasami najwłaściwszą reakcją na rzeczywistość.
  • Jarosław Iwaszkiewicz
    35. rocznica
    śmierci
    A potem przyjdzie śmierć: wszystko rozwiązując niczego nie wyjaśni. Odejdziemy tak, jakeśmy żyli: osobno. Świat nasz własny i jedyny musi nam wystarczyć do śmierci i po śmierci. Byle tylko nie zgłębiać tej myśli do końca, byle tylko nie przemyśleć tego fizycznie. Obumieranie rąk, mącenie się myśli,... pokaż więcej
  • David Herbert Lawrence
    85. rocznica
    śmierci
    Mężczyzna może swoim ciałem być dla kobiety żywym kluczem do całego świata.
  • Horace Walpole
    218. rocznica