Pięćdziesiąt twarzy przyjemności. Łóżkowy poradnik inspirowany bestsellerową powieścią

Wydawnictwo: Pascal
4,66 (47 ocen i 11 opinii)
tłumaczenie
Dariusz Żukowski
Fifty Shades of Pleasure: A Bedside Companion
9788376420684
poradnik, Gray, erotycznie
poradniki
Natula

Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet. Jak się bawić we dwoje, żeby się bawić AŻ TAK? W sypialni nie musisz być grzeczną dziewczynką. Poddaj się pożądaniu, które Cię ogarnia! Ten poradnik poprowadzi cię bez wpadek przez eksperymenty, które zawsze cię pociągały. Wszystko, na co masz ochotę, jest dozwolone. Poczytaj. Wybierz to, co najbardziej cię kręci. Wypróbuj. Niegrzeczne dziewczynki...

Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet.
Jak się bawić we dwoje, żeby się bawić AŻ TAK?

Niegrzeczne dziewczynki bawią się tak, jak im się podoba!

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • 450 stron
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Złączeni
  • Nie ma nieba
  • Nie tacy oni straszni
  • Szturmując niebo
  • Zwykły człowiek
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Oddam ci słońce
  • Inna dusza
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
450 stron
Patrycja Gryciuk

8,14 (7 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

Inna dusza
Łukasz Orbitowski

8 (37 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Grafitowa_ | 2013-02-05
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam, Posiadam, 2012

W ostatnim czasie na polskim rynku królują książki erotyczne. Kto nie kojarzy powieści „Pięćdziesiąt twarzy Greya” ? Właśnie tą książką inspirowała się Marisa Bennett, tworząc łóżkowy poradnik „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności”. Jest on dedykowany kobietom, które pragną być niegrzeczne w sypialni.

Autorką jest Marisa Bennett, która mieszka wraz z mężem w Minnesocie. Preferuje niegrzeczne zabawy w łóżku. Jest uzależniona od lodów orzechowych oraz skoków spadochronowych.

Na okładce napisano, że książka ta poprowadzi nas bez wpadek przez eksperymenty, które zawsze nas pociągały. Należy poddać się pożądaniu i robić to na co ma się ochotę, bez wstydu, z pewnością siebie. Czy ten poradnik faktycznie obudzi w nas żądze władzy w łóżku? Niestety musze stwierdzić, iż jest to jedna z najgorszych książek. Znajdziemy takie rozdziały jak: „Oszałamiające techniki seksualne”, „Daj mi klapsa, kochanie! Wprowadzenie, jak i po co dawać klapsy”, „Zwiąż mnie” czy „Dominacja”. Już po samych tytułach...

Ardian | 2015-02-21

Nie rozumiałem i nie rozumiem tego całego szumu i w ogóle fenomenu tej powieści. Wartość tej rozerotyzowanej książeczki w stosunku do opowiadań erotycznych jest zupełnie taka sama.

figlarna24 | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 11 lutego 2013

Mówi się, że większość mężczyzn chciałoby, by jego wybranka była damą na salonach, kuchtą w kuchni, a w łóżku…

Nie jestem osobą pruderyjną i zgorszenie mnie wymaga dużo wysiłku. Sięgając po „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności sięgnęłam bez pojęcia czy uznam, ją za byle jaką, bądź czytając ją zaczerwnienie się ze wstydu. Książkę już Wam pokazywałam jakiś czas temu, gdy dzieliłam się pozycjami, które koniecznie chcę dorwać w swoje ręce. I tak udało się. Jednej pozycji na liście mniej. Ale o czym właściwie pisze autorka –Marisa Bennett?

Na okładce znajdziemy takie podsumowania:
Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet.
Jak się bawić we dwoje, żeby bawić się aż tak.

Czy już wszystko jasne. Jest to książka o grze we dwoje, o seksie. Tym zwyczajnym, z nutką perwersji oraz „ostrym”. Bohaterami są kobieta i mężczyzna – każdy z nas (oczywiście 18+), ci , którzy znają smak chwil we dwoje w alkowie, jak i poza nią.

Autorka podpowiada, opisuje i zachęca do otwierania się na nowe pozycje,...

Nuda, nuda , nuda.... z braku laku można przeczytać ale nie powala. Fanom Greya jedynie z czystej ciekawości mogą przeczytać le tak odradzam bo szkoda czasu i pieniędzy!

Marzena | 2013-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2013

Przyjemna, aczkolwiek nie wnosząca niczego nowego (przynajmniej dla mnie)...

ZosiaVelZocha | 2012-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2012

Jedna z gorszych książek jakie czytałam.

sukari | 2012-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2012

Książka nie jest zbyt ambitna.
Fabuła nieciekawa;
Główna bohaterka (Ana)- irytująca;
Styl pisania bardzo prosty- niepozwalający działać wyobraźni
jednakże:
Książka jest wciągająca;
Szybko i przyjemnie się ją czyta;

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. Kupiłam również drugą część, lecz nie ciągnie mnie do mniej.

MrsMoonwalk | 2014-06-08

Czytając opinie o tej książce i patrząc na oceny myślałam że będzie to straszna lektura. Ci którzy krytykują tą książkę bo nie lubią BDSM nie wiem po co po nią sięgnęli. Ja też nie jestem zwolennikiem takich zabaw ale ciekawość wygrała. Jest w tym poradniku coś ciekawego dla każdego.

AsiaLove | 2014-08-24
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Fajne :)

Super książeczka. Dużo zabawy i jeszcze więcej pomysłów. Polecam każdej dziewczynie, która czasami nudzi się w jesienne wieczory.

themassie | 2013-12-28
Przeczytana: 09 czerwca 2013

Wspaniale się czyta. Szybko. Niesamowity opisy: emocje, uczucia, uczucia fizyczne.