Okładka książki Pięćdziesiąt twarzy przyjemności. Łóżkowy poradnik inspirowany bestsellerową powieścią Marisa Bennett
Marisa Bennett Wydawnictwo: Pascal poradniki
2012-01-01
9788376420684
Dariusz Żukowski
poradnik Gray erotycznie

Mimo,iż jest to raczej rodzaj poradnika,przewodnika po fascynującym świecie BDSM,książka ta spełnia wymogi fantastycznej powieści z elementami dreszczyka i pikantnymi szczegółami.Z pewnością powinna to być obowiązkowa lektura do przeczytania,zanim sięgnie się po książki i powieści w stylu "50 twarzy Greya","Trylogia Starka" czy "Historia O.".
Będąc po lekturze tego poradnika z łatwością zrozumiemy pojęcie BDSM i różnego rodzaju praktyk seksualnych opisywanych w większości książek.Jest to również wspaniałe źródło inspiracji do tego,aby urozmaicić własne igraszki w sypialni i zadowolić partnera,podkręcić temperaturę podczas nudnego seksu czy po prostu przeżyć krótkotrwałą przygodę rodem z powieści erotycznej.Gorąco polecam,tym bardziej,że całość jest dość krótka,napisana zwięzłym i prostym językiem.Jest pozbawiona obrazków,ale moja wyobraźnia jest tak naładowana scenami i wizjami seksu z przeczytanych dotychczas książek,że przed oczami non stop przewijały mi się film,jak w kinie podczas seansu >:)

Będąc po lekturze tego...

Nuda, nuda , nuda.... z braku laku można przeczytać ale nie powala. Fanom Greya jedynie z czystej ciekawości mogą przeczytać le tak odradzam bo szkoda czasu i pieniędzy!

Żeby nie było!
Nie porównywałam owego 'poradnika' do żadnej innej książki!
Ogólnie... poradnik dla dorosłej młodzieży... chociaż nie wiem czy większość tego wszystkiego już nie wie...

Takie bla bla bla, temat na topie, to sobie zarobię...

Jeden plus za cytaty, drugi plus za spisany tytuł książki której nie znałam...

Żeby nie było!
Nie porównywałam owego 'poradnika' do żadnej innej książki!

Takie bla bla bla, temat na topie, to sobie zarobię...

Jeden plus za cytaty, drugi plus za spisany tytuł książki której nie znałam...

Nie rozumiałem i nie rozumiem tego całego szumu i w ogóle fenomenu tej powieści. Wartość tej rozerotyzowanej książeczki w stosunku do opowiadań erotycznych jest zupełnie taka sama.

Czytając opinie o tej książce i patrząc na oceny myślałam że będzie to straszna lektura. Ci którzy krytykują tą książkę bo nie lubią BDSM nie wiem po co po nią sięgnęli. Ja też nie jestem zwolennikiem takich zabaw ale ciekawość wygrała. Jest w tym poradniku coś ciekawego dla każdego.

Wspaniale się czyta. Szybko. Niesamowity opisy: emocje, uczucia, uczucia fizyczne.

Mówi się, że większość mężczyzn chciałoby, by jego wybranka była damą na salonach, kuchtą w kuchni, a w łóżku…

Nie jestem osobą pruderyjną i zgorszenie mnie wymaga dużo wysiłku. Sięgając po „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności sięgnęłam bez pojęcia czy uznam, ją za byle jaką, bądź czytając ją zaczerwnienie się ze wstydu. Książkę już Wam pokazywałam jakiś czas temu, gdy dzieliłam się pozycjami, które koniecznie chcę dorwać w swoje ręce. I tak udało się. Jednej pozycji na liście mniej. Ale o czym właściwie pisze autorka –Marisa Bennett?

Na okładce znajdziemy takie podsumowania:
Bardzo niegrzeczna książka dla kobiet.
Jak się bawić we dwoje, żeby bawić się aż tak.

Czy już wszystko jasne. Jest to książka o grze we dwoje, o seksie. Tym zwyczajnym, z nutką perwersji oraz „ostrym”. Bohaterami są kobieta i mężczyzna – każdy z nas (oczywiście 18+),ci , którzy znają smak chwil we dwoje w alkowie, jak i poza nią.

Autorka podpowiada, opisuje i zachęca do otwierania się na nowe pozycje, doznania i małe igraszki. Każdy z omawianych aspektów np. dawanie klapsów , składa się dwóch jakby podpunktów :technika oraz realizacja. Wierzcie mi, że pisarka w książce zamieściła techniki innych pozycji czy czynności łóżkowych, ale ze względu na młodych blagierów nie będę ich tu wymieniać. Marisa Bennett nie zamieściła żadnych ilustracji, w końcu to nie gazetka dla dorosłych a „poradnik”.

Musze przyznać, że „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności” jest bardzo ładne wydana. Śliczna, klimatyczna okładka, twarda oprawa – idealny prezent.

Jest to lektura zdecydowanie dla tych, którzy osiągnęli odpowiedni wiek i są otwarci i nie wstydzą się swojej seksualności.

figlarneczytanie.blogspot.com

W ostatnim czasie na polskim rynku królują książki erotyczne. Kto nie kojarzy powieści „Pięćdziesiąt twarzy Greya” ? Właśnie tą książką inspirowała się Marisa Bennett, tworząc łóżkowy poradnik „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności”. Jest on dedykowany kobietom, które pragną być niegrzeczne w sypialni.

Autorką jest Marisa Bennett, która mieszka wraz z mężem w Minnesocie. Preferuje niegrzeczne zabawy w łóżku. Jest uzależniona od lodów orzechowych oraz skoków spadochronowych.

Na okładce napisano, że książka ta poprowadzi nas bez wpadek przez eksperymenty, które zawsze nas pociągały. Należy poddać się pożądaniu i robić to na co ma się ochotę, bez wstydu, z pewnością siebie. Czy ten poradnik faktycznie obudzi w nas żądze władzy w łóżku? Niestety musze stwierdzić, iż jest to jedna z najgorszych książek. Znajdziemy takie rozdziały jak: „Oszałamiające techniki seksualne”, „Daj mi klapsa, kochanie! Wprowadzenie, jak i po co dawać klapsy”, „Zwiąż mnie” czy „Dominacja”. Już po samych tytułach widzimy o czym jest „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności”.

Jeżeli kogoś kręcą kulki waginalne, wiązanie, seks w miejscach publicznych to może znalazłby coś w tym poradniku dla siebie. Jako, iż nie preferuję tego typu urozmaiceń w łóżku, czytanie było dla mnie katorgą. Z każdą kolejną stroną zastanawiałam się co ludzie widzą w BDSM. Dla mnie jest to coś nienormalnego i nigdy nie dopuściłabym do takich rzeczy. Faktycznie jest to bardzo niegrzeczna książka. Są w niej opisane pozycje, wrażenia jakich można doznać, dodatkowo znalazły się w niej cytaty sławnych poetów, np. Safony.

„Plącze mi się język, zamiera słowo, powolny płomień przenika ma ciało, oczy tracą blask, to znów dźwięczy w uszach świdrujący szum”.

Rozpoczynając czytanie, liczyłam na coś zupełnie innego. Myślałam, że będzie to subtelny poradnik, w którym znajdę coś interesującego. Niestety „Pięćdziesiąt twarzy przyjemności” będę kojarzyć tylko z wulgarnością i wyuzdanymi pozycjami. Książka ta może znaleźć poparcie wśród osób próbujących BDSM. Ja nie jestem tą osobą, dlatego nie zachęcam do zakupu tego poradnika. Z pewnością na rynku jest wiele innych erotycznych książek, które będą ciekawsze od tej.

Autorką jest Marisa Bennett, która mieszka wraz z mężem w Minnesocie....

Książka nie jest zbyt ambitna.
Fabuła nieciekawa;
Główna bohaterka (Ana)- irytująca;
Styl pisania bardzo prosty- niepozwalający działać wyobraźni
jednakże:
Książka jest wciągająca;
Szybko i przyjemnie się ją czyta;

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. Kupiłam również drugą część, lecz nie ciągnie mnie do mniej.

Książka nie jest zbyt ambitna.
Fabuła nieciekawa;
Główna bohaterka (Ana)- irytująca;
Styl pisania bardzo prosty- niepozwalający działać wyobraźni
jednakże:
Książka jest wciągająca;
Szybko i przyjemnie się ją czyta;

Fajne :)

Super książeczka. Dużo zabawy i jeszcze więcej pomysłów. Polecam każdej dziewczynie, która czasami nudzi się w jesienne wieczory.

Fajne :)

• Powieści i inne