Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie.

Wydawnictwo: Publicat
9788324519514
poradniki
Anita

Znana dziennikarka, prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w stacji TVN Style, pewnego dnia postanowiła cudnie schudnąć. O swojej walce z nadprogramowymi kilogramami systematycznie opowiadała w programie „Dzień Dobry TVN”. Pożegnanie z pulpetem nie przyszło łatwo. Kasia musiała się nieźle namęczyć, by osiągnąć upragnioną wagę. Jak jej się to udało? Poprzez zdrowe, mądre odchudzanie, dietę opartą na ogólnodostepnych i tanich produktach oraz rozsądne ćwiczenia. Jeśli należysz do osób, którym kilogramy wymknęły się spod kontroli, dzięki książce „Żegnaj, pulpecie” dowiesz się, jak się ich skutecznie pozbyć.

źródło opisu: wydawnictwo Publicat, 2013

źródło okładki: wydawnictwo Publicat

dariaaa29 | 2018-02-26

Słabizna. żadnych konkretów . takie pitu pitu o niczym :/

poprostuklaudia | 2017-11-17
Przeczytana: 2013 rok

Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nigdy nie próbował schudnąć!

Książka Katarzyny Bosackiej to przede wszystkim kompedium wiedzy, jak zdrowo żyć.

O tym co pić, ile jeść, czy wierzyć produktom lajt, a wszystko to podane w przystępny sposób. Nie zapominajmy o pięknej szacie graficznej znajdującej się wewnątrz.

Bez wątpienia warto sięgnąć po tę pozycję - a nuż kogoś zmotywuje do zmiany życia?

Vuala | 2017-06-16

Bardzo lubię programy w TV pani Kasi Bosackiej to też zmotywowało mnie do zakupu tej książki. Napisana w sposób dość humorystyczny, pomaga nabrać dystansu do swojego ciała ale w taki sposób, który motywuje do działania. Znajdziesz w niej i przydatne informacje i ciekawe przepisy! Jedyny minus to taki, że od przeczytania tej książki i odłożenia jej na półkę się nie chudnie, a szkoda bo trzeba się jeszcze troszkę napracować! :D Polecam :-)

Monika | 2017-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2017

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Do około 50 strony jeszcze przeczytałam, bo autorka popracowała nad treścią (mam na myśli, że faktycznie coś napisała na potrzeby książki). Później pojawiają się informacje ogólnodostępne, jak i po prostu dialogi z prowadzonego przez nią programu, którego widziałam wszystkie odcinki.

Nell | 2016-12-17

Nie miałam zamiaru czytać tej książki, ale ponieważ dosłownie wepchała mi się w ręce oraz ze względu na moje zainteresowanie związkiem diety ze zdrowiem tudzież na pewną dozę sympatii w stosunku do programu telewizyjnego prowadzonego przez jej autorkę, postanowiłam ją jednak przeczytać.

Książka napisana jest takim niby lekkim, swobodnym i skrzącym się dowcipem w każdym zdaniu stylem, ale muszę przyznań, że mnie on nieco denerwuje. Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, ale mam wrażenie, że pani Bosacka się na ów dowcip sili, w stylu „jaka to jestem fajna”, a jest on mało oryginalny (z resztą tak samo odbieram jej teksty serwowane w programie „Wiem co jem”). Te "smukłe sylfidy" na co drugiej stronie...
Wydana jest atrakcyjnie i kolorowo, upstrzona wesołymi rysuneczkami, ale dla mnie to zawsze obniża rangę tytułu.
Mam z nią też problem od strony merytorycznej, choć autorka często i gęsto powołuje się na autorytet niejakiej dr Lewitt oraz instruktora Domańskiego. Tak jak...

badylla | 2016-07-12
Na półkach: Przeczytane, Kiepskie
Przeczytana: 11 lipca 2016

Lubię książki pani Bosackiej i nie wiem, jak to się stało, że opowieść o odchudzaniu (czyli bardzo bliskim mi temacie) nabyłam dopiero teraz.
Czyta się przyjemnie ze względu na lekki styl.
Ale. Ale to po prostu zbiór truizmów, a większość rozdziału o jedzeniu to w zasadzie słowo w słowo "Czy wiesz co jesz?".
Dodatkowo włos mi się zjeżył na głowie, gdy przeczytałam, że autorka piła/pije 5-6 litrów wody dziennie.
Pożegnałam Pulpeta, przekazując go do biblioteki i dziękując bogom, że dałam za tę książkę tylko 5 zł.

Kasia | 2016-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2016

Po ksiązkę sięgnęłam z ciekawości, poniewaz interesuję się dietetyką. Jednak nie brałabym na poważnie tej pozycji z kilku względów. Po pierwsze pani Bosacka nie jest zbyt wiarygodną osobą,jeśli ktoś ogląda jej program to widac że od kilku lat raczej ma problem z wagę. Napisała również, że jest właśnie w 8 tygodniu diety, myślę że książkę mogłaby napisać jak już schudnie a nie w trakcie diety, która nie wiadomo jaki będzie miała skutek, zresztą na rynku jest wiele książek dietetyków i trenerów. Jak wcześniej ktoś napisał, na co równiez zwróciłam uwagę to przeraziło mnie picie 5 litrów wody dziennie, pierwszy raz spotkałam się z taką ilością, zarówno dietetycy jak i lekarze zalecają max 3 litry, bo za dużo wody będzie szkodliwe. Zdziwiło mnie również to że należy ćwiczyć tylko rano, że tylko wtedy mozna schudnąć.. serio? Jak ktoś zaczyna prace o 6, to ma wstać o 3 żeby jechać na siłownię przed pracą?

Karolina | 2015-08-17

o zdrowym odchudzaniu. zbiór tego co chyba wszyscy wiedzą ;)

książek: 2040
Monka | 2015-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

...jak się okazuje ja po prostu lubię Kasię Bosacką... lubię jej poczucie humoru,dystans do siebie i do innych... polubiłam też jej książkę... jest to fajny i podręczny zbiór zasad, którymi powinien kierować się każdy "pulpet" na diecie... ciekawie wydana książka, którą warto mieć na półce... i sięgać po nią w chwilach zwątpienia tak, żeby wytrwać na diecie...

Olga | 2015-05-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 31 maja 2015

Kliknęłam "dobra", ale mam wrażenie, że nieco na wyrost.
Od dawna widywałam tę pozycję w księgarniach, ale zawsze czekałam, aż będzie jakaś promocja, bo aż tak mi nie zależało, żeby wydać 29,90 zł za dość cienką pozycję (128 stron). W końcu udało mi się ją dorwać za 5 zł na charytatywnym kiermaszu (trochę pomazana, ale trudno) - usprawiedliwiłam swój zakup chęcią pomocy biednym zwierzątkom. ;)
Zawsze lubiłam oglądać "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", więc pomyślałam, że książka może być ciekawa, a tytuł i napisy na okładce brzmiały zachęcająco (chociaż spodziewałam się też, że mogą to być tylko ogólne "pierdółki" nie mające wiele wspólnego z rzeczywistą treścią - trochę tak, jak napisy na etykietach, o których zresztą Kasia Bosacka w książce wspomina).
Właściwie to można było wydać to w formacie o połowę mniejszym, bo marginesy są naprawdę spore, a dużo też jest obrazków i zdjęć (niektóre chyba miały być śmieszne ;) - niby niebrzydkie, ale treści w tym niewiele. Czasami też...