Ciasta bez pieczenia

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
edymucha

Pyszne ciasto nie musi powstawać w piekarniku! Można je także wyjąć... z lodówki! Przygotowane „na zimno” torty, serniki, desery tir amisu, wafle i delicje to idealne słodycze na lato! Są mniej pracochłonne i kaloryczne od tradycyjnych, mogą się nimi delektować oso by, którym nie służą produkty mączne. Łatwo je przygotować także podczas urlopu – nie trzeba szukać piekarnika! Wśród 60 przepisów n a smakołyki znajdziesz między innymi budyniowiec, sernik brzoskwiniowy, torcik gruszkowy, trufle kokosowe, wafle z ptasim mleczkiem. .. Do wielu z nich możesz dodać świeżych owoców ze swojego ogrodu!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Własne