Druga miłość

Okładka książki Druga miłość Nora Roberts
Okładka książki Druga miłość
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzina Stanislawskich (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Stanislawskich (tom 1)
Taming Natasha/Luring a Lady
Harlequin
2012-01-01
2012-01-01
978-83-238-9683-8
Barbara Janowska
romans

Dosyć smutna książka. I dotyczy obojga bohaterów, co chyba dołuje czytelnika jeszcze bardziej :P Ale są tutaj też wesołe wydarzenia i dialogi, po których przeczytaniu uśmiechałam się pod nosem, a nawet wybuchałam głośnym śmiechem :D

Przeczytałam wydanie z 2012 w którym są ujęte dwie powieści tej autorki: Druga Miłość Nataszy i Księżniczka. Obie polecam. Jest miłość, akcja, humor i wiele wzruszających momentów.

"NATASZA druga miłość"

"NATASZA druga miłość"

Lekki romans, coś w stylu harlequina.
Opisy scen erotycznych- ogólnikowe i wzniosłe. Historia jakich wiele. Ona - Natasza- nie potrafi zaufać mężczyznom, stroni od kontaktów damsko-męskich. Ma bolesną przeszłość, z którą nie umie się uporać. On- Spence- przystojny 35-letni kompozytor, wdowiec, ojciec 5-letniej Freddie. Zakochuje się w Nataszy właściwie od pierwszego spojrzenia. I cała książka jest o tym jak stara się przekonać ją do siebie.
Bohaterowie są tacy nijacy. Jedyne co mnie zaskoczyło, to Spence i jego... bezpośredniość w początkowej fazie znajomosci z Nataszą😅

Moje pierwsze spotkanie z autorką. Czy będą kolejne? Nie wiem. Może jak już nie będę miała nic innego do czytania, to pochylę się nad twórczością Pani Roberts? Zobaczymy.
Mój stosunek do w/w książki jest ... ambiwalentny. Ani mnie nie zachwyciła, ani nie zanudziła. Czy polecam? Jeśli ktoś lubi harlequiny - to tak. Jeśli ktoś liczy na ciekawą, poruszającą historię- to nie😅Ocena 5/10.

Lekki romans, coś w stylu harlequina.

Dalszy ciąg perypetii miłosnych rodziny Stanislawskich (Ukraińskich Cyganów !!). Nie mogę się doliczyć ilu ich jeszcze jest, ale czyta się przyjemnie jak to harlekiny.

Na półkach: , , , , , ,

Książka opowiada historię rodziny Stanislawski. To super książka o więzi rodzinnej, wsparciu i wzajemnej pomocy w trudnych chwilach. Polecam!

Cudowna powieść. Podobała mi się zarówno pierwsza historia jak i druga. Obie ciekawe i przyjemne, czytając nie mogłam przestać się uśmiechać. Niestety jak to ja zaczęłam od niewłaściwego temu, ponieważ najpierw przeczytałam "Z nakazu serca", ale to nie przeszkadzało mi w czytaniu. Ten tom bardziej mi się podobał, ale uważam, że cała saga o rodzinie Stanislawskich jest świetna. Zamierzam częściej sięgać po książki Nory Roberts.

Po zawodzie miłosnym oraz trudnych doświadczeniach będących jego konsekwencją Natasza wyjeżdża do niewielkiego miasta w Wirginii gdzie ma niezwykle klimatyczny sklepik z zabawkami. Pewnego dnia w okolicę sprowadza się muzyk ze swoją kilkuletnią córeczką. Jak nietrudno się domyśleć prędzej czy później musieli wejść do sklepiku Nataszy.

Książka rewelacyjna dla mnie pełne wzruszenia momenty, które pokazują że los potrafi spłatać na figla. Do tego jeśli mamy jakiś problem może się okazać, że podzielenie się z nim z ukochaną osobą będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem :)

To moja pierwsza książka typu harlequin. Ciekawiło mnie,dlaczego kobiety tak lubią czytać takie książki,ale teraz po przeczytaniu swojej pierwszej i napewno nie ostatniej jestem zachwycona.
Losy Nataszy,Spence i Freddie napewno was zainteresują!

Losy Nataszy,Spence i Freddie napewno was zainteresują!

• Nora Roberts
  • Romans