Oblicza pieniądza

978-83-86421-91-6
pieniądz, finanse, ekonomia
biznes, finanse
Aaron

Interesują Cię pieniądze? Myślisz, że wartość nominału to wszystko, co pieniądz ma do zaoferowania? Otóż nie... pieniądz ma różne oblicza... – ma swoje miejsce w historii i polityce, – jest ciekawym punktem wyjścia do uczenia historii, wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, religii, – interesuje filozofów, prakseologów, ekonomistów, – jest źródłem motywacji do działania, ale też...

– ma swoje miejsce w historii i polityce,
– interesuje filozofów, prakseologów, ekonomistów,
– jest źródłem motywacji do działania, ale też uprzedzeń, stereotypów, frustracji, agresji.
Pieniądz robi też pieniądz, czyli o pieniądzach ekonomicznie:
– kieszonkowe w "Banku Taty",
– plastikowy pieniądz - bezpieczna alternatywa?
Czy pieniądze wychowują? Czy mogą kształtować postawy etyczne? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w książce.

źródło opisu: http://empi2.pl/oblicza-pieniadza-p-808.html

źródło okładki: http://empi2.pl/oblicza-pieniadza-p-808.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!