Joga kręgosłupa

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
poradniki

Ćwiczenia tu przedstawione prostują, wzmacniają i relaksują kręgosłup, przy niewielkim nakładzie sił i czasu.W ramach programu ćwiczeń w pięciu seriach otrzymają Państwo informacje dotyczące : anatomii kręgosłupa i przyczyn bólu pleców, oddziaływania ćwiczeń jogi, głębokiego relaksu, ćwiczeń uzupełniających, ćwiczeń do masażu organów wewnętrznych.

Marzena | 2015-05-25
Przeczytana: 20 maja 2015

W szukaniu książek, które pomogą mojemu krzywemu kręgosłupowi, to był strzał w dziesiątkę. Same konkrety podane pod nos. Ćwiczenia dla każdego, te łatwe oraz te trudniejsze. Dodatkowo zdjęcia pomagają w wykonywaniu poleceń. Książka, którą zdecydowanie warto mieć w domu!

książek: 2045
SEKAi | 2015-10-12

Ktoś się obrazi, ale ta książka może być szkodliwa, te ćw. są dobre dla osób ze zdrowym kręgosłupem. Są konkretne metody leczenia kręgosłupa, a najważniejsze potrzebna jest osoba prowadząca. Jeśli ma się zdrowy kręgosłup, ale osłabione mięśnie pleców, to ćw. Jogi tzw. "asany' w połączeniu z prostymi lekkimi ćw. na plecy, faktycznie pomogą.
Ale jeśli ma się ostre bóle, które prawdopodobnie wynikają ze złego ustawienia kręgu, przeciążonego dysku itp. to nie tyle sama asana co przechodzenie z jednej do drugiej, skończy się źle. To samo tyczy się poddania się amatorowi masażyście....

DurgaRE | 2011-05-03

Merytorycznie super, ale paskudne zdjęcia

Kriserek | 2015-08-27
ka_dyl | 2015-02-10