Piękna na 1001 sposobów

Wydawnictwo: Vesper
poradniki

Piękna na 1001 sposobów to książka, która rozwiąże kobiece problemy z urodą od czubka głowy do stóp, to książka, która zainteresuje kobiety w każdym wieku. Książka Piękna na 1001 sposobów przedstawia proste, zwięzłe wskazówki pomagające w zachowaniu i ulepszaniu naturalnej kobiecej urody: od nakładania makijażu, dbania o właściwy wygląd skóry do przeciwdziałania efektom starzenia się i nadużywania solarium. Zawiera pomocne rady, mówiące o zwalczaniu takich kobiecych koszmarów, jak zrastające się brwi, wypryski czy przerzedzające się włosy, opisuje techniki szybkiego powrotu do naturalnego kobiecego piękna. Jeśli nie dbasz o siebie, obgryzasz paznokcie, wyrywasz włosy i boisz się gimnastyki, poradnik ten pomoże ci wybrać właściwy sposób odzyskania urody bez zbędnych kłopotów. 1001 porad rozwiązuje wszystkie problemy z urodą od czubka głowy do stóp zajrzyj do książki, gdy ogarniają cię wątpliwości co do własnej urody, gdy ułamie ci się paznokieć albo zmatowieje skóra Piękna na 1001 sposobów to poradnik dla kobiet, które chcą wyglądać najpiękniej i pragną poznać najpilniej strzeżone sekrety artystów wizażu i salonów kosmetycznych Esme Floyd jest autorką i publicystką, piszącą o urodzie i modzie w czołowych brytyjskich czasopismach, takich jak Zest , Men s Heath , Sunday Times Style i Attitude . Była konsultantką filmów dokumentalnych o urodzie, kręconych przez BBC, Channel 4 i Discovery..

Magdalena | 2014-08-06
Przeczytana: 25 sierpnia 2014