Dalajlama w pracy

Wydawnictwo: Zwierciadło
978-83-63014-40-7
surrealice

Kolejna książka z serii „Dalajlama dla...”, z której dowiemy się, jak zastosować mądrość Dalajlamy w życiu codziennym. Tym razem Autorzy pokażą przydatność zasad Dalajlamy na gruncie zawodowym. Dowiemy się jak nauczyć radzić się z trudnymi sytuacjami w pracy, pokonać stres i uniknąć wypalenia zawodowego. I jak efektywnie porozumiewać się zarówno z przełożonymi, jak i ze współpracownikami i klientami.

Katarzyna | 2015-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2015

Bardzo fajnie i szybko się czyta. Zestaw porad w duchu buddyzmu, które możemy wykorzystać w naszym życiu zawodowym.

Bożena Trzeszczak | 2017-05-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017