Kodeks cywilny, rodzinny i opiekuńczy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kodeksy foliowe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Od.Nowa
popularnonaukowa
Lennves

Inne wydania

Kompletny, zaktualizowany zbiór aktów prawnych, który oprócz ustawy tytułowej zawiera: Prawo prywatne międzynarodowe, ustawę o księgach wieczystych i hipotece, ustawę o własności lokali , kredycie konsumenckim i wiele wiele innych. Kodeks uwzględnia nie tylko dotychczasowe nowelizacje, ale również zmiany oczekujące na wejście w życie, które zostały wyróżnione ramką. Kodeks zaopatrzony jest w skorowidz ułatwiający szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji za pomocą hasła tematycznego. Zredagowane w przejrzysty i estetyczny sposób w trwałych, plastikowych okładkach.

źródło opisu: http://www.od.nowa-sj.pl/

źródło okładki: http://www.od.nowa-sj.pl/