Uleczyć zranione uczucia. Jak przezwyciężyć trudności życiowe

Tłumaczenie: Anna Koziarz-Godula
Wydawnictwo: WAM
Healing wounded emotions. Overcoming life's hurts
poradniki

Autor werbista, jest psychoterapeutą. Od wielu lat pracuje w poradnictwie rodzinnym w New Jersey. Uleczyć zranione uczucia to refleksje o gniewie, poczuciu winy, depresji, samokrytycyzmie, miłości własnej. Autor analizuje ich wpływ na życie chrześcijan. Niezwykle cenię sobie mądrość tej książki napisał w przedmowie do niej John Powell SJ.

renka | 2016-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2016

Fantastyczna książka przedstawiająca problemy sfery uczuciowej z którymi zmaga się każdy człowiek. Autor pokazuje w jaki sposób można rozpoznać je u siebie, jak zdemaskować mechanizmy zachowań, które nami kierują i jak radzić sobie w życiu z uczuciami. Jest to napisane prostym językiem, poparte dużym doświadczeniem autora. Polecam każdemu!

Katarzyna | 2016-04-03
Przeczytana: 04 kwietnia 2016