Warto naprawić małżeństwo

978-83-89282-43-9
religia, małżeństwo
poradniki
Ag2S

Przyszłość świata idzie przez rodzinę - pisał papież Jan Paweł II. Współcześnie obserwujemy wielki kryzys rodziny. Wniosek nasuwa się sam, że trzeba ratować rodzinę, a najlepiej zacząć od ratowania małżeństwa. Jacek Pulikowski próbuje przyjrzeć się przyczynom kryzysów w małżeństwach. Aby naprawić swoje małżeństwo, trzeba z jednej strony poznać swoje wady, a z drugiej doceniać zalety...

Jacek Pulikowski próbuje przyjrzeć się przyczynom kryzysów w małżeństwach. Aby naprawić swoje małżeństwo, trzeba z jednej strony poznać swoje wady, a z drugiej doceniać zalety współmałżonka, nauczyć się dobrej komunikacji. Jak każda naprawa, ta również wymaga kosztów. Autor podaje różne sposoby naprawy małżeństwa i jednym z nich jest humor, dlatego książka okraszona jest licznymi dowcipami.

źródło opisu: opis Wydawcy

Małgosia | 2014-07-07
Przeczytana: 06 lipca 2014

Książka naprawdę warta polecenia :-) Wprawdzie autor pisze bardzo w nurcie religijnym ale z porad skorzystają też osoby niewierzące.
POLECAM SERDECZNIE!

patryksz | 2014-09-14

To jedna z najlepszych książek Pana Jacka. Mogę powiedzieć, że jest kwintesencją innych pozycji tego autora z trochę nieudanym tytułem, bo sugeruje, by sięgać po nią w momencie kryzysu w związku. Tymczasem zawarte tam rady powinny przeczytać pary, narzeczeni i małżonkowie po to, by ten kryzys uniknąć.

karlos0 | 2013-12-28

Bardzo fajna książka. Dużo bardzo przydatnych wskazówek, rad, przemyśleń na temat komunikacji w związku. Książka napisana jest przy okazji zabawnie, zawiera sporo dowcipów, scenek rodzajów a rady autora poparte są przykładami. Książka przedstawia chrześciajńskie podejście do drugiego człowieka (autor jest wierzący), ale są w niej zawarte uniwersalne prawdy o podejściu do drugiego człowieka, o szacunku, dobrej woli. Polecam więc ją serdecznie zarówno wierzącym, jak i niewierzącym.

Justyna | 2014-07-31
Przeczytana: 03 lutego 2014

Dobra książka! Szybko i lekko się ją czyta. Skłania do przemyślenia własnego zachowania, uzmysławia popełniane błędy, nie tylko w małżeństwie. Książka ogólnie dobra dla par. Polecam dla głębszego zrozumienia i polepszenia relacji ze swoją drugą połówką ;)

michalzlodzi | 2013-08-22
Przeczytana: 09 sierpnia 2013

Książka bardzo fajna. Polecam wszystkim parom, ktore mają problemy w swoim małżeństwie.

neta | 2014-09-08

rewelacyjna książka, dokładnie taka, jakiej szukałam na moje kłopoty.

Joanna | 2016-06-19
Przeczytana: 22 czerwca 2016