Wenecja i Veneto

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki Wiedzy i Życia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Eyewitness Travel Guides - Venice and the Veneto
978-83-7739-803-6
przewodniki, turystyka, Wenecja, Włochy

Wenecję, miasto o legendarnym uroku, warto poznać z Przewodnikiem Wiedzy i Życia. Wprowadza on w historię i prezentuje kolejno sestiere (dzielnice) miasta na lagunie: od placu św. Marka po malownicze okoliczne wyspy. Obszerny rozdział poświęcono atrakcjom turystycznym północno-wschodniego zakątka Włoch, takim jak romantyczna Werona, uniwersytecka Padwa, Vicenza z budowlami Palladia czy majestatyczne Dolomity.

Przewodnik zawiera ponad 600 zdjęć!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

Aleksandraczyta | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Rewelacyjny przewodnik, jeden z lepszych jakie kiedykolwiek trafiły w moje ręce. Spacer z nim po licznych wyspach Wenecji to czysta przyjemność, a zawarte w nim informacje potrafią utrzymać zainteresowanie, Zaproponowane trasy są przejrzyste i łatwe do odnalezienia. Książka wydana jest na porządnym papierze, którego strony ozdabiają piękne zdjęcia i ilustracje. Szczerze polecam.

Magdalena773 | 2017-04-05
Edyta | 2017-03-02